Firma Profili

İlkemiz
Tıptaki ve Kozmetikdeki gelişmeler bir çok hastalığın ve şikayetlerin insan yapısında bulunan koruyucu ve iyileştirici mekanizmaların (bağışıklık sistem) düzenli ve uyumlu çalışmamasından kaynaklandığını göstermiştir. Vivitro kaliteli sağlık ve kozmetik ürün, hizmetlerini sunarken başta bu gelişmeleri dikkate alarak hareket etmektedir.

Prensiplerimiz

Sunduğumuz ürün ve hizmetler yelpazesini oluştururken önemle dikkat ettiğimiz belirleyiciler şunlardır:

Bilimsel açıdan tanımlanmış ve kabul edilmiş olması
Avrupa ve diğer ülkelerde kalitesini ve tutarlılığını kanıtlamış olması
Konusunda uzman ve deneyimli kuruluşlar tarafından geliştirilmiş olması
Kişiye özel olması
Uzman kadromuzun bilimsel denetiminden geçmesi ve onaylanması.

Uzmanlığımız
Tecrübeli danışman kadromuzda Plastik ve Estetik Cerrahi, Kadın Doğum, Endokrinoloji ve Preventif Tıp, Psikanaliz, Dermatoloji, Dahiliye, Tamamlayıcı Tıp, Homeopati, Beslenme ve Diyet, Estetik Bakım ve Güzellik uzmanları bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz
Kişinin almış olduğu hizmeti ve ürünü anlaması, bundan azami fayda görmesi hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Bu nedenle raporlama sistemimiz son derece ayrıntılıdır. Ayrıca hem uzmanlara hem de kişilere yönelik danışma hattımız, bilimsel yayınlar arşivimiz konuyla ilgili her soruya cevap verebilecek kapasitededir. Türkiye’nin bir çok noktalarında bulunan uzman partnerlerimiz ile çalışmalarımız ve daha iyiye yönelik çabalarımız devam edecektir.